top of page

...Ir pamažu pamilsi savo kūną

Gal jūs nekenčiate savo kūno. O gal tiesiog norėtumėte, kad jūsų kūnas atrodytų kiek kitaip? Jūs ne viena: tyrimai rodo, kad net 84% moterų jaučia nepasitenkinimą savimi. Išmokti labiau mylėti savo kūną - nėra lengva užduotis. Tačiau didelės kelionės prasideda nuo mažų žingsnėlių! :) Pateiksime Jums keletą patarimų, kaip lengviau pradėti šią kelionę.

  1. Pripažinkite tai. „ Dabar - Jūs jau pradėjote“, - sako sekso terapeutė Cyndi Darnell. "Priklausomai nuo to, kaip nuoširdžiai pripažinsite, kad Jums reikia ir tikrai norite pasikeisti, taip greitai tie pokyčiai ir vyks". Vadinasi, viskas prasideda nuo mūsų atviro pokalbio su pačia savimi ir pripažinimo, jog santykis, kurį mezgate su savo kūnu nėra toks pozityvus, kokio iš tiesų norėtumėte. Pasakykite sau, jog norite kurti gražius santykius su savo kūnu.

  2. Apmąstykite, kodėl norėdavote atrodyti kitaip. Labiausiai tikėtina, kad taip yra todėl, kad norėdavote patikti kitiems žmonėms.

„Mūsų visuomenėje parduodama tokia idėja, kad grožis priklauso nuo kūno proporcijų ir būtent tik graži, šiuo atveju liekna moteris, gali būti laiminga, sėkminga, mylima ir pan.“, - sako buvusi moterų teisių advokatė J. D. Kara Loewentheil.

Tačiau visa tai yra mitas. Pažiūrėkite - kiek daug modelių kenčia nuo valgymo sutrikimų, o savo laimę "atranda" tik alkoholyje arba narkotikuose, nes visa kita (gražus ir lieknas kūnas) džiaugsmo nebeteikia.

Kad išmoktumėte pamilti savo kūną, turite įsisąmoninti, jog niekas neturi teisės versti Jus jaustis vieniša, atstumta ir nelaiminga vien todėl, jog Jūsų kūnas neatitinka šiuolaikinių grožio standartų. Niekas negimė tobulas - net ir Beyoncé buvo apgauta savo vyro! :)

Pabandykite kasdien tai pakartoti sau: aš nusipelniau būti mylima ir priimta būtent šiame kūne - tokia, kokia ir esu. Nebeklausysiu žmonių ir nebeskaitysiu žinučių, kurios man sako kitaip.

3. Nustokite teisti kitų žmonių kūnus. Kritikuodami kito žmogaus kūną, jūs siunčiate

žinią - tiek jam, tiek ir sau - kad kūnai yra tinkamas asmens vertės matas. Meskite

tai! Jūs nusipelnėte būti mylima tokia, kokia esate, vadinasi, visi kiti taip pat to

nusipelno.

4. Pašalinkite savo soc. medijoje viską, kas verčia jaustis prastai dėl savo kūno ir

pradėkite "sekti" tuos, kurie skatina mylėti save tokią, kokia ir esate.

Itin liesos, blizgančios, efektingai atrodančios įžymybės ir realybės televizijos atstovai, kuriuos stebite „Instagram“. Galite manyti, kad jie yra nekenksmingi Jūsų požiūriui į save, bet tyrimai mums rodo, kad taip pateikiamų kūno tipų žiniasklaidoje poveikis yra tiesiogiai susijęs su mūsų saviverte. Tad kruopščiai atsirinkite, kokius vaizdus ir pranešimus priimate.

5. Darykite tai, kas jūsų kūnui leis jaustis gerai kiekvieną dieną. Įpraskite kiekvieną dieną padaryti kažką gero savo kūnui. Galbūt skirkite kelias minutes ir atlikite sau rankų masažą. Užsidėkite minkščiausių, švelniausių kojinių pora, kurią dėvite namuose. Arba pasidarykite SPA - gaivinančią veido kaukę be jokios kitos priežasties - tik tam, kad jaustumėtės gerai.

Visa tai yra jūsų smegenų treniravimas, kad jūsų kūnas būtų susietas su teigiamais jausmais. Įpraskite apipilti savo kūną meile.

7 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page