top of page

Prie jūros - stilinga!

Perkant plius dydžio maudymosi kostiumėlius, svarbiausias dalykas, kurį turite žinoti, yra jūsų kūno forma ar tipas! Apie tai rašėme ankstesniame straipsnyje, jeigu dar nežinote, kokia Jūsų kūno forma, tai padaryti galite čia. Žinoti savo kūno tipą reiškia tiksliai žinoti, kur yra jūsų probleminės zonos ir turtas :). Tai vietos, kurias turėtumėte maskuoti, ir kurias norite demonstruoti. Pagal tai bus aišku, kokio tipo maudymosi kostiumėlių dizainą turėtumėte dėvėti.

Jeigu jau sužinojote, kokia Jūsų kūno forma, pateiksime pagal kūno tipus geriausiai tinkančius maudymosi kostiumėlius.


Apverstas trikampis (obuolys)

Jeigu turite obuoliuko kūną, geriausias sprendimas būtų ieškoti maudymosi kostiumėlių, kurie maskuoja pilvo sritį.

Taip pat galite žaisti su juostelėmis, dryžiais. Įstrižai ir vertikaliai esančios linijos puikiai tinks Jums vizualiai liekninant kūno proporcijas. Taip pat niekada nesuklysite pasirinkusi tokius maudymosi kostiumėlius, kurie vizualiai imituos smėlio laikrodžio formą, pavyzdžiui maudymukas su sijono klosčių imitacija.

Vis dėlto bet kokia kaina venkite horizontalių juostų. Jos sukuria priešingą efektą ir vizualiai Jūs atrodysite platesnė ir didesnė, nei iš tiesų esate.


Stačiakampis (bananas)

Kaip ir prieš tai minėtas obuolio kūno tipas, stačiakampio (banano) formas turinčios moterys turėtų pasirinkti maudymosi kostiumus, kurie maskuoja pilvą.


Tam, kad paryškintumėte savo krūtinę, rinkitės push-up tipo maudymosi kostiumėlio liemenėles. Jeigu nemėgstate tokio tipo liemenėlių, tuomet yra kitas sprendimas.


Kad krūtinė vizualiai atrodytų didesnė, rinkitės tokius maudymosi kostiumėlius, kuriuose viršus yra padailintas raukiniais bei klostėmis.Šaukštas, trikampis (kriaušė)

Visas dėmesys turėtų būti skiriamas vizualiai didinti višutinę kūno dalį, o apačia - turėtų būti "mažinama". Taip siekiama subalansuoti savo proporcijas ir padaryti taip, kad klubai atrodytų lieknesni, o siauri pečiai platesni.

Dėvėkite įstrižas ir vertikalias juostas apatinėje bikinio dalyje, venkite horizontalių linijų!

Maudymosi kostiumėlio viršus gali turėti horizontalias linijas, taip atrodys, jog jūsų pečiai yra platesni.

Kaip ir stačiakampio formai, taip ir trikampio - rekomenduojama pus-hup liemenėlė ar raukinukai bei klostės.Smėlio laikrodis

Iš visų plius dydžio kūno tipų Jūs turite harmoningiausiai subalansuotas proporcijas. Reiškia, jūsų forma yra universali ir beveik visada galite gerai atrodyti bet kuriame maudymosi kostiumėlyje.


Svarbiausia atkreipti dėmesį, kad maudymosi kostiumėlis turėtų gražiai krūtinę "prilaikančią" ir formuojančią viršutinę bikinio dalį. Tai sėkmingai padarysite pasirinkdamos push-up bikinio liemenėlę be pakietinimų, ar patogesnį variantą - maudymosi kostiumėlį, turintį sportinio tipo liemenėles.

38 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page