top of page

Apie mus

Apie mus
  • Facebook
  • Instagram

Pretty Plus Clothes

Labai džiaugiamės, jog skaitote šį įrašą - vadinasi, jog Jums įdomu :) Tai jau tikrai puiki pradžia !

Jau metus užsiimame internetine prekyba FACEBOOK platformoje ir užsakinėjame prekes Jums :) Tačiau atėjo laikas atidaryti internetinę parduotuvę, kurioje visas prekes galėtumėte įsigyti čia ir dabar.

Trumpai papasakosime, ką svarbu žinoti kiekvienai mūsų esamai ar būsimai klientei.

1. Turime dvi parduotuves. Parduotuvėje, kurioje ir esate, galima įsigyti prekes per keletą minučių ir jas mes Jums pristatysime OMNIVA paštomatu. Perkant daugiau kaip už 50eur - siuntimas nemokamas!

2. Taip pat turime ir FACEBOOK parduotuvę - joje prekės yra užsakomos, t.y. rezervuojamos (nemokamai). Per keletą savaičių siunta pasiekia mus ir tuomet galite nusipirkti užsakytą prekę. Perkant 3 prekes - siuntimas nemokamas!

3. Pakartosiu, visas prekes siunčiame tik OMNIVA paštomatais. Kitų pristatymo paslaugų neteikiame.

4. Mūsų internetinėje parduotuvėje, kurioje dabar ir esate, yra keliamos prekės su etikete "jau greitai" - vadinasi, prekės jau netrukus pasieks mus ir bus įkeltos į pardavimą. Norėdami iš anksto ja rezervuoti, prašome susisiekti su mumis asmenine žinute.

____________________________________________________________________________________

Grožis neturi standartų - toks yra mūsų devizas! Stengiamės pasiūlyti Jums tokį asortimentą, kuris padėtų išreikšti save: savo nuotaiką, jausmus, mintis...

Tikime, jog čia kiekviena moteris atras ne tik akiai, bet ir širdžiai malonių drabužių. Ji jausis pasitikinti savimi bei tai spinduliuos aplinkiniams. :)

bottom of page